
Duits verhuurbedrijf verhuurt Tesla Model 3
dinsdag 10 april 2018, 17:17 door Elja Trum | 1,421x gelezen | 1 reactieIn Europa verschijnt de Model 3 waarschijnlijk pas officieel in 2019. Dat duurt nog even dus. Het Duitse verhuurbedrijf Arndt heeft alvast drie Tesla Model 3's overgehaald uit Amerika en biedt deze nu ter verhuur aan.

Op Facebook plaatste ze vandaag het bericht dat de auto's aangekomen zijn in hun hoofdkantoor in Neuss (vlak bij Dussedorf).
Aangezien dat voor mij amper een uurtje rijden is heb ik direct gevraagd naar de mogelijkheden om een Model 3 te huren voor een dag. Ik ben bang dat ze flink wat aanvragen hebben, dus waarschijnlijk kan een reactie wel even duren.

Over de auteur
Elja is auteur van het Tesla Model 3 boek en oprichter van Teslafacts en het fotografieblog Photofacts. Hij houdt van lekker doorrijden en is enthousiast over Tesla en zijn Model 3.
Zelf een Tesla bestellen?
Bestel via mijn referral-link en ontvang 100 credits tegoed voor extraatjes (zoals gratis Superchargen) in de Tesla shop.
1 reactie
-
Elja Trum schreef op dinsdag 10 april 2018 om 18:42
Ik heb inmiddels een reactie gehad. De voorwaarden voor verhuur zijn nog niet bekend, maar ze gaan de auto’s wel verhuren. Als je hier interesse in hebt kunnen ze je op een wachtlijst zetten.
Deel jouw mening
Let op: Op een artikel ouder dan een week kan alleen gereageerd worden door geregistreerde bezoekers.Wil je toch reageren, log in of registreer je dan gratis.
Ook interessant
-
Weg vol gesloopte Tesla's in film Leave the World Behind
door Elja Trum
-
Tesla Model 3 en model Y in prijs verlaagd
door Elja Trum
-
Dashboard voor je Model 3 of Model Y
door Elja Trum
-
Automatische kofferbak bij de Model 3 in laten bouwen
door Elja Trum
-
BMW i4 M50 vergeleken met een Tesla Model 3
door Elja Trum
-
Je Tesla ombouwen naar KITT
door Elja Trum
Ontvang wekelijks Tesla nieuws in je inbox
Elke week de laatste berichten in je mailbox.
Meer over de wekelijkse mail. Of blijf op de hoogte via Facebook.

Elja Trum